Uncategorized
YapıKredi Kredi kartı Borç Sorgulama
Aralık 17, 2017
0
, , , , , , , , , , , ,

YapıKredi Kredi kartı Borç Sorgulama

iSTANBUL -1944 yılında Bahçekapı’da tek şube ile faaliyete geçen Yapı Kredi kredi kartı borç sorgulama, 70. yılını kutladığı 2014 yılında bin şubeye ulaştı. Konuya ilişkin yapılan açıklamada Türkiye’de semt şubeciliğini ilk başlatan Yapı Kredi’nin “Akıllı Büyüme” stratejisi kapsamında son 3 yılda toplamda 124 şube açtığı belirtilerek, 2014 yılında 60 şube açan YapıKredi Kredi kartı Borç Sorgulama’nin bininci şubesinin ise Mahmutbey Yolu şubesi olduğu kaydedildi. Yapı Kredi’nin 70. yılını kutladığı 2014’te bin şubeye ulaşarak, bu yılki hedeflerinden birini daha gerçekleştirdiklerini vurgulayan ve Yapı Kredi, 10 milyonun üzerindeki müşterisine “Sınırsız ülkeye, sınırsız hizmet” anlayışı ile hizmet vermeye, Türkiye geneline yayılarak şubeleşmeye devam edeceğini belirten Yapı Kredi CEO’su Faik Açıkalın, şu değerlendirmelerde bulundu: “2015 yılında büyüme stratejimiz çerçevesinde önemli yatırımlar gerçekleştirdik. 75. yılımızda Yapı Kredi Ailesi’ne 3 binden  fazla yeni arkadaşımız katıldı. Yıl içinde 4200 bin yeni müşterimizi Yapı Kredi ile tanıştırdık. ATM ağımıza ise 520 yeni ATM ekledik ve 153 ATM de eklenme aşamasında bulunuyor. Kısa sürede 4 bin 300 ATM’yi geçmiş olacağız. 75. yılımızda planlarımız arasında yer alan şube sayısı hedefimize ulaşmaktan dolayı da ayrıca gurur duyuyoruz.Bininci şubemiz olan sultanbeyli Yolu Şubesi ile müşterilerimize artık daha fazla noktadan hizmet sunmak bizler için büyük bir mutluluk.

YapıKredi Kredi kartı Borç Sorgulama işlemi

YapıKredi Kredi kartı Borç Sorgulama işlemi , aylık harcamalar da belirleyici etmen olmaktadır. Genel olarak bu limitlerin ailelere veriliş değerleri bankadan bankaya pek fazla fark göstermemektedir. Aslolan değişimi yine aileler yapmaktadır. Kredi kartı isteyen bir ailenin gelir durumu, kredi kartı içinde ki limit oranlarını belirlemektedir. Bunun haricinde farklı durumların da bazen etkileri olsa da, aslolan etmenlerin bu olduğuna dikkat çekmek gerekmektedir.

İlk süreçler de limit oranınızın azca bulunduğunu düşünebilirsiniz fakat daha sonradan bankanızın size güvenmesinden sonrasında, sizlere bu limit oranı daha da fazla verilecektir. Kart limitinizi sizler de kendi isteğinize bağlı olarak fazlalaştırabilirsiniz. Bunun için de yapmanız ihtiyaç duyulan Yapı Kredi Borç Sorgulama benzer biçimde bayağı işlemler vardır.
Borç sorgulama İşlemlerinden öncelikle ne kadar limitinizin bulunduğunu öğrenerek, durum planlaması yapabilirsiniz.

 

About author

admin

Yapıkredi Borç Sorgulama

YapıKredi Kredi kartı Borç Sorgulama iSTANBUL -...

Read more

There are 0 comments

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir